The LifeCo Hayıt & Civanperçemi Ekstraktı 150ml
The LifeCo Hayıt & Civanperçemi Ekstraktı 150ml
The LifeCo Hayıt & Civanperçemi Ekstraktı 150ml

The LifeCo Hayıt & Civanperçemi Ekstraktı 150ml (446136)

Marka : The LifeCo
Fiyat : ₺76,76  + KDV
KDV Dahil : ₺82,90
:
Hayıt bitkisi faydaları uzun yıllardır biliniyor ve tıpta çeşitli tedavilere destek amaçlı olarak kullanılıyor. Doğal olarak içerdiği vitamin, mineral, flavonoidler ve çeşitli maddeler nedeniyle çeşitli vücut fonksiyonlarını desteklemektedir. Özellikle etkileri üreme sağlığı, adet düzensizliği ve adet sancıları üzerinde araştırılmış ve kullanılmaktadır.
 
Hayıt Ekstraktı; Hipofiz bezi aktivitesini tetiklemeye ve kadınlarda hormonların dengelenmesine yardımcı olur. Doğal etkisi nedeniyle hormon tedavisi gören kadınlarda yan etkiye sebebiyet vermediği gözlemlenmiştir. Ayrıca düzenli kullanımda adet periyodunun düzenlenmesine ve adet sancılarını önlemeye destek olur.
 
Hayıt, aynı zamanda anne sütünü artırmaya yardımcı bir bitkidir. Prolaktin sentezini destekler ve süt üretimini artırmaya yardımcı olur.
 
Kadınlarda hormon dengesizliğinden kaynaklanan tüylenme ve sivilcelenme problemlerinde tedaviye destek olur ki aynı zamanda kısırlığın en önemli nedenlerinden biri hormon dengesizliğidir.  Hayıt; yumurtlama periyodunu düzenleyerek gebelik şansını arttırmada da destektir.
 
İçindekiler: Hayıt (Vitex agnus-castus )Ekstresi,Su,Gliserol (E422, Kıvam artırıcı)
 
Kullanım Şekli: Günde 1 defa 1 yemek kaşığı (15ml) aç karnına alınması önerilir.