Ödeme Seçenekleri

Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Verbaba'da alışverişleriniz sırasında Kredi kartı, Havale, Turkcell Cüzdan, BKM Express, Paypal, Kapıda Ödeme ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Havalenizi veya EFT yaparken gönderen bölümünde mutlaka fatura bilgileri kısmında kullandığınız ismi kullanınız ve sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız!

EFT yaparken alıcı olarak mutlaka Verbaba olarak belirtiniz. Havale seçeneği ile ödemeyi tercih etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde banka havalesinin de yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz iptal edilecektir. Resmi tatiller içerisinde yapacağınız alışverişler, takip eden iş gününde işleme konulacaktır.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankaların kredi kartları sitemizde geçerlidir. Kredi kart bilgileri, teslimatta kontrol edileceğinden, lütfen kredi kartınız ile ilgili bilgileri doğru yazdığınızdan emin olunuz.

Garanti Bankası, Akbank, Yapıkredi Bankası, Finansbank ve İş Bankası Visa Elektron, Mastercard Maestro kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde 3D secure kullanılması zorunludur. 

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı