Nuk Bebek Burun Aspiratörü
Nuk Bebek Burun Aspiratörü

Nuk Bebek Burun Aspiratörü (466120)

Marka : Nuk
Fiyat : ₺21,10  + KDV
KDV Dahil : ₺24,90
:

Nuk Bebek Burun Aspiratörü

•BebeğŸinizin burnunu kolayca temizleyebilmenizi sağŸlar.
•Basit, nazik, güvenli ve etkili

•Detaylar
Minik burunlar için büyük yardım: NUK Burun Aspiratörü bebeğinizin burnunu nazikçe ve kolayca temizlemenize yardımcı olur. Basitçe pompayı sıkarak içindeki havayı boşaltınız ve ucunu bebeğinizin burun deliğine sokunuz. Diğer burun deliğini parmağınızla kapatırken pompayı serbest bırakınız. Bebeğinizin burnu temizlenmiş olacaktır. Geniş ağzı tehlikeli bir şekilde burnun içine sokulmasını önler. Yedek başlığı ile satılır.

Bebekler, anne ve babalarının en değerli varlıklarıdır. Aileninyeni üyesi bebeklerinbakımı ise en önem verilen konular arasındadır.Onların sağlığı, huzuru ve konforuher şeyden önce geliyor. Bazen nezle, grip gibi belirli bir hastalığa bağlı, bazen de alerjik sebeplerden ötürü bebeklerde burun tıkanıklıkları veya akıntıları oluşuyor. Bebeklerinzor nefes almasına neden olan bu durum, aynı zamanda uykusuzluklarına vehuzursuzluklarına da yol açıyor. Fakat annelerin,artıkbebeklerininbu sorununuNuk Burun Aspiratörü ile çözmesi mümkün kılınıyor. Kullanımı kolay ve buruntahrişi yapmayan yapısı ile annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcılarından biri olan Nuk markalı burun aspiratörleri, bebeklerin anatomisine uygun, ergonomikveportatif dizaynı iletercih ediliyor.Nuk, burun aspiratörleri ile bebeklerin sağlığını ve hijyenini ön plana alarakannelerin kendini güvende hissetmesini, bebeklerin isekonforlu nefes almasınısağlıyor.

Güçlü Vakumlu Burun Aspiratörü

Nuk Burun Aspiratörü, burun tıkanıklığı veya akıntısı yaşayan bebeklerin, nefes alma problemlerini ortadan kaldırmakiçin özel tasarımıyla annelerin beğenisine sunuluyor. Nuk'un bebekler içingeliştirdiği burun aspiratörü,benzersiz özellikleri ile tercih ediliyor.Üst solunum yollarına bağlı, kronikleşmiş burun akıntısı veya tıkanıklığı yaşayan bebeklerin sağlığı ve konforu için üretilenNuk markalı burun aspiratörleri, güçlü vakuma sahip ve bebeklerin burnuna uygun yumuşak dokulu başlığıyla, burnun nazik, kusursuz ve kolay bir şekildetemizlenmesini sağlıyor.

Doğum anından itibaren rahatlıkla kullanılabilen Nuk Burun Aspiratörü, mukozayıkolaycaiçine hapseden portatif başlığı ve pompasıile dikkat çekiyor. Aspiratör başınınburun içine kontrolsüz girişinin önlenmesi amacıyla uç kısmı geniş olarak üretiliyor. Aynı zamanda manuel tasarımıile her an kullanıma hazır olan burun aspiratörü, annelere pratiklik ve zamandan tasarruf kazandırıyor.

Hijyen ve Pratiklik Bir Arada

Burun aspiratörünün başlığınınve gövdesininbasit bir şekilde birbirinden ayrılması, temizliği zahmetsiz olarakyapmayı sağlıyor. Pil veya şarj bölmesi bulunmayan burun aspiratörü, kompakt ve sade dizaynısayesinde kirlerden ılık su ilearındırılıyor.

NukBurun Aspiratörü,çok basit bir kullanım sistemine sahip. İlk adımda, bebeğin bir burun deliği, el yardımıyla kapatılıyor. Diğer elde yer alan aspiratörün pompa kısmı elle sıkıldıktan sonra, bebeğin diğerburun deliğinedoğru bir şekilde yerleştiriliyor. Ardından sıkılan pompa kısmı yavaşça gevşetiliyor. Gevşemeyle birlikte pompa, burun içinde yer alan ifrazatı içine çekmeye başlıyor ve bebeğin burnunun içinazikçe ve derinlemesine temizleniyor. Böylece burun hijyeni, pratik bir yollamaksimum seviyede sağlanıyor.

Burnunda tıkanma veya akıntısı olan, zor nefes alabilen bebekler için özel olarak geliştirilmişNuk'a ait burun aspiratörleri, sık kullanıma uygun olarak dizayn ediliyor. Üst solunum yolu gibi rahatsızlıklarda sıklıkla kullanım gerektiren burun aspiratörleri, Nuk farkı ile tahrişi önleyen yumuşak dokulu pompası ve başlığı iledikkat çekiyor. Kolayca çıkarılabilen aspiratör ucu yanı sıra pompalı yapısı sayesinde hızlı ve pratikbir hijyen sağlıyor.

Ek Avantajlarıyla Nuk Burun Aspiratörleri

Annelerin en büyük yardımcılarından biri olan Nuk Burun Aspiratörü, kompakt olarak hazırlanan ambalajı ile birlikte satılıyor. Ürün ambalajında yer alan burun aspiratör başlığı, pompası ve yedek başlığı bebeklerin mukoza temizliğinin çözümü olarak tek bir paket içindesunuluyor. Yirmi dörtay garanti süresine sahip Nuk markalı bebeklere özel olarak geliştirilmiş burun aspiratörlerinin, bulaşık makinesinde,mikrodalga fırında vebuhar sterilizatörlerinde kullanılmaması tavsiye ediliyor.Elde yıkamaya uygun olarak geliştirilenürün, Alman teknolojisi ile pazara sunuluyor. Doğumdan itibaren tüm bebeklerde pratik, güvenli ve hijyenik kullanım olanağı sağlıyor.