Mamajoo

Mamajoo İlk Hediyem Seti

Mamajoo İlk Hediyem Seti

  • 460793
  • TÜKENDİ
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo Ücreti 7,90 TL  

    150 TL Üzeri Kargo Ücretsiz!

97,20 TL
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
Mamajoo %0 BPA İlkHediyem Seti
 
Markanın Ait Olduğu Ülke: Türkiye
 
Üretim Yeri: Türkiye
 
 
Paket İçeriği
 
1 x 250 ml PES biberon + N.2 – M biberon emziği
 
1 x 150 ml PES biberon + N.1 – S biberon emziği
 
1 x PP anne sütü/mama saklama kabı
 
1 x Silikon ortodontik emzik 0+ ay
 
1 x Emzik saklama kutusu
 
1 x Silikon dişlik
 
1 x Eğitici biberon/bardak kulpu
 
Uygun Olduğu Avrupa Standardı : EN 14350, EN 1400
 
Ürün Özellikleri ve Avantajları
 
Mamajoo İlk Hediyem Seti, Avrupa Birliği standartlarına uygunolarak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknoloji ve BPA içermeyen(%0 BPA) yüksek kaliteli hammaddeler ile üretilen 7 ayrı üründen oluşmaktadır.Yeni doğan bebeğin ihtiyaçları göz önünde tutularak seçilmiş bu ürünler hemideal bir hediye olacak şekilde hem de ayrı ayrı alındıklarından daha ekonomikolarak tüketicilere ulaşmaktadır.
 
1) Mamajoo PES Biberon 250 ml & M BiberonEmziği
 
2) Mamajoo PES Biberon 150 ml & S BiberonEmziği
 
BPA içermeyen, son derece güvenli, güvenilir ve sağlıklı Mamajoobiberonlar, hem ergonomik tasarımı hem de biberon emziğinde bulunan anti kolikvalf sistemi ile beslenme sırasında bebeklerin hava yutma riskini engellemeyeyardımcıdır. Anne göğsüne en benzer formdaki tatsız ve kokusuz Mamajoo silikonbiberon emziği sayesinde emzirme ile biberonla beslemeyi birleştirmeyikolaylaştırır.
 
3) Mamajoo PP Anne Sütü/Mama Saklama Kabı
 
Anne sütü doğrudan Mamajoo beslenme / saklama kaplarınasağılabilir, Mamajoo kapatma halkaları takılarak buzdolabı veya dondurucudasaklanabilir veya Mamajoo biberon emziği takılarak başka bir biberonaboşaltmaya gerek kalmadan bebek beslenebilir. Saklama tarihi kapatmahalkalarına yazılabilir.
 
4 & 5) Mamajoo Silikon Ortodontik Emzik 0+ay & Saklama Kutusu
 
Doğumdan itibaren bebeğin  içgüdüsünü tatmin etmeye yardımcı Mamajoo Emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikon danüretilmiştir ve tüm Mamajoo ürünleri gibi Bisfenol-A içermez. Mamajoo emziklerinin ortodontik formu bebeklerin diş ve damak gelişimine zarar vermeyecek, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri ise hava dolaşımını sağlayarak cilt tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır. Mamajoo Emzik Saklama Kabı emzikleri hijyenik olarak korumak içindir ve steril edilerek tekrar kullanılabilir.
 
6) Mamajoo Silikon Dişlik
 
Bisfenol-A içermeyen silikondan üretilmiş Mamajoo yumuşak dişkaşıyıcılar diş çıkarmanın verdiği sancıyı hafifletip, hassas diş etlerinirahatlatmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Mamajoo Diş Kaşıyıcının yüzeyikabartılıdır, tutma halkası ve ince şekli bebeğin kavramasını kolaylaştırır.
 
7) Mamajoo Eğitici Biberon/Bardak Kulbu
 
Mamajoo Eğitici Biberon/Bardak Kulbu, Mamajoo biberonlara vebardaklara kolayca takılıp çıkarılabilir. Ergonomik ve dolgun tasarımı ilebebeğinizi biberon tutmaktan bardak tutma aşamasına kısa sürede hazırlar.
 
Temizlik ve Bakım: Mamajoo İlk Hediyem Seti içeriğindeki tüm ürünler kolayca temizlenebilir, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve Mamajoo sterilizörlerle sterilize edilebilirler.
Yasal Mevzuat gereğince, telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi, hediye kart, hediye çeki alımlarında taksit uygulanamamaktadır.
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 97,20 TL 97,20 TL
2 48,60 TL 97,20 TL
3 32,40 TL 97,20 TL
4 24,30 TL 97,20 TL
5 19,44 TL 97,20 TL
6 16,20 TL 97,20 TL

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı