Mamajoo 2´li Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu / Beyaz
Mamajoo 2´li Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu / Beyaz
Mamajoo 2´li Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu / Beyaz
Mamajoo 2´li Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu / Beyaz

Mamajoo 2´li Beslenme Kaşığı & Saklama Kutusu / Beyaz (MMJ3534)

Marka : Mamajoo
Fiyat : ₺16,86  + KDV
KDV Dahil : ₺19,90
:
Mamajoo 2'li Beslenme Kaşığı & Saklama KutusuKullanım Yaşı: 6 ay +Özellikleri:
 
mamajoo Beslenme Kaşıkları, bebek sağlığı ön planda tutularak ISO 9001 belgeli üretim tesislerimizde en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına ve gıdaya uygun BPA içermeyen yüksek kaliteli hammaddeden üretilmiştir.
 
mamajoo Beslenme Kaşıklarının ergonomik uzun sapı rahat bir tutuş ve en derin kavanozlarda da kullanmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca kaşık sapının arka ucunda bulunan destek bölümü kaşığın tabağın içine kaymasını engellemek için özel tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış hatları ve bebek anatomisine uygun kaşık ucu ise minik ağızlara göre şekillendirilmiştir.
 
mamajoo Beslenme Kaşıkları, steril edilebilir saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır. Böylece evde veya dışarıda kaşığı hijyenik olarak saklamak ve taşımak için anne-babalara pratik
ve ekonomik bir çözüm sunulmaktadır.
 
 
Avantajları:
 
mamajoo Beslenme Kaşığının uzun ve ergonomik sapı, geniş ağızlı biberon veya derin kavanozlardan bebeğinizi rahatça beslemenizi sağlar.  
 
mamajoo Beslenme Kaşığının büyüklüğü ve yuvarlak hatlı ucu, bebeklerin anatomisi gözetilerek ağızlarına uygun olarak tasarlanmıştır.
 
Kaşığın arka ucundaki destek bölümü,kaşığın bardak ve tabak kenarlarına tutunup tabak içine kaymasını engellemek için tasarlanmıştır.

 


 


mamajoo 
Kaşık Saklama kutusu, mamajoo Beslenme Kaşığına uygun formu ve pratik kilit sistemiyle kaşığı kullanmadığınız zamanlarda hijyenik bir biçimde saklamak için en ideal çözümdür.
 
mamajoo Beslenme Kaşığı, pratik kullanım için esnek ve aynı zamanda son derece dayanıklı tasarlanıp üretilmiştir.

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: EN 14372 
 
Temizlik ve Bakım:  mamajoo Beslenme Kaşıkları ve Saklama Kutuları bulaşık makinesinin üst rafında veya elde sabunlu suyla yıkanabilir ve mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir. Ürünün ömrünü kısaltmamak için aşındırıcı deterjan kullanmaktan kaçınınız

Paket  İçeriği:     2x mamajoo Beslenme Kaşığı
                             1x Saklama Kutusu