Hipp 3 Combiotik Organik Devam Sütü 350gr - 3'lü Paket
Hipp 3 Combiotik Organik Devam Sütü 350gr - 3'lü Paket

Hipp 3 Combiotik Organik Devam Sütü 350gr - 3'lü Paket (463544-3)

Marka : Hipp
Fiyat : ₺193,90(KDV Dahil)
:

Anne Sütü Bebeğiniz için en iyisidir

Anne sütü özellikle yaşamın ilk aylarında bebeğiniz için en iyisidir. Çünkü bebeğinizin sağlıklı gelişimi için gerekli olan esansiyel yağ asitleri, florasını destekleyen probiyotik laktik asit kültürlerini be prebiyotik diyet lifi gibi önemli bileşenleri içerir.

Hipp 3 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu, Combiyotik 

Anne sütü içeriği ile ilgili son araştırmalara dayanarak, Hipp  Beslenme Bilimi bölümü, bebeklerin beslenme ihtiyacına yönelik tecrübe edilmiştir, yeni nesil süt formülü, Hipp 2 prebiyotik ve probiyotik kombinasyonu, Combiyotik'i geliştirdi. Bileşiminde;

  • Hipp 3 Prebiyotik  ve Probiyotik Kombinasyonu, Combiyotik prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler sindirim sistemin düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.
  • Hipp 3 Prebiyotik ve Probiyotik Kombinasyonu, Combiotik probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar  sindirim sistemini düzenlemeye ve  bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. 
  • Yüksek Omega-3 yağ asidi İçerir.

Kullanım 

Hipp 3 Combiotik, 10. aydan itibren bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyici ve gerekli beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir.

  • Emzirmeyi takiben 10.Aydan itibaren kullanılabilir. 
  • Başka bebek förmülünü (Hipp 2 Combiyotik) Takiben 6. aydan itibaren kullanılabilir

 

Kullanmakta olduğunuz herhangi bir devam formülünden Hipp 2 Combiyotik devam Formülü ne hiç bir sorun yaşamadan geçebilirsiniz. Hipp 2 Combiyotik kullanmaya başladıktan sonra bebeğinizin dışkısında herhangi bir değişiklik görürseniz, ürünün doğasından kaynaklandığını biliniz. Tıpkı anne sütü ile beslenen bebeklerde olduğu gibi, ürünün içeriğndeki diyet lifi (GOS) dışkının yumuşak olmasına neden olur.

Organik Üretim 

Firma olarak ürün bileşenlerinin sıkıca kontrol edilmesi gerektiğine inanaıyoruz. Hammadde seçimi ile, bebek sütünün üretiminde yasaların gerektirdiği gibi sıkıkontroller uygulanır. Her parti üretiminden 600 den fazla kontrol noktası ile sizin ve bebeğiniz için en üst düzeyde güvenliği sağlar. HİPP  Organik kalitesi Avrupa Birliği yasalarının öngördüğü şekildedir.

 

Son Kullanma Tarihi: 26.11.2021