Chicco Tırnak Makası 0 Ay+ Pembe
Chicco Tırnak Makası 0 Ay+ Pembe
Chicco Tırnak Makası 0 Ay+ Pembe
Chicco Tırnak Makası 0 Ay+ Pembe

Chicco Tırnak Makası 0 Ay+ Pembe (433560)

Marka : Chicco
Fiyat : ₺38,90  + KDV
KDV Dahil : ₺45,90
:

Chicco Yenidoğan Tırnak Makası 0 Ay+


Birçok bebek doğduğunda uzun tırnaklara sahiptir. Böyle durumlarda yüzünü çizmesi  anne babalar için tedirginlik oluşturabilir. Tırnaklar kir ve bakteri bulunduran yerlerdir. Bu da bebek sağılğı ve hijyen için olumsuz bir etkendir.

Bebeklerin kendi sağlıkları için onlara özel yalnızca bebeğin kullandığı bir tırnak makası olmalıdır. Bebeklerin en hızlı gelişen uzuvlarından biri de tırnaklarıdır. Bu nedenle haftada bir kesilmesi en uygun periyot aralığıdır.

Chicco yenidoğan  tırnak makası  nikel içermez. Uçları yukarı doğru kıvrılmıştır ve yuvarlanmıştır. Bu sayede kullanımı daha güvenlidir. Üzerindeki kılıf bıçakları hijyenini koruması bakımından önemlidir.

Kullanım Şekli;

Tırnakları kolay kesmeniz ve bebeğinize zarar vermemeniz açısından 2 kişi kesmek daha çok önerilir. Bir kişi bebeğin parmağını tutar. Diğeri tırnakları kesebilir. Burada dikkat edilmesi gereken şey parmakların güzel tutlmasıdır.

Banyo sonrası, emzirme sonrası gibi bebeğin rahatlamış durumlarında yenidoğan tırnak makasını kullanmanız önerilir.

Chicco Yenidoğan  Tırnak Makası  0 Ay+

Yenidoğan makası nikel içermez. Yukarı doğru kıvrık ve yuvarlanmış uçları sayesinde kullanım sırasında daha güvenlidir.Kılıfı bıçakların hijyenini korur.