Celergen Hücre Yenileyici Besin Desteği 30 Kapsül
Celergen Hücre Yenileyici Besin Desteği 30 Kapsül

Celergen Hücre Yenileyici Besin Desteği 30 Kapsül (463574)

Marka : Celergen
Fiyat : ₺2.399,00
KDV Dahil : ₺2.399,00
:

Celergen Hücre Yenileyici Besin Desteği 30 Kapsül

Celergen Protein ve besinlerin üretimini hızlandırır. Enerjiliği ve canlılığı korur. kronik dejeneratif hastalıkların başlangıcını geciktirir, yaşlanma süreciyle mücadeleye yardımcı olur. Hasarlı hücrelere kritik beslenme sağlar.

Celergen bir ilaç değil, ABD ve gıda ilaç idaresi (FDA) tam uyumlu İsviçre halk sağlığı federal bürosu tarafından onaylanmış enterik kaplı bir gıda takviyesidir.

Son Kullanma Tarihi: 11-2021

Türkiye Resmi Satış Distribütöründen tedarik edilmiştir.

24 saat içinde kargoya verilir.

Medicana Sağlık Hizmetleri güvencesi ile

Nasıl kullanılır:

Bir kutuda 1 aylık kullanım için 30 kapsül bulunur. En iyi sonuç için kahvaltıdan 20 dakika önce 1 kapsül alınız.
Celergen Protein ve besinlerin üretimini hızlandırır. Enerjiliği ve canlılığı korur. kronik dejeneratif hastalıkların başlangıcını geciktirir, yaşlanma süreciyle mücadeleye yardımcı olur. Hasarlı hücrelere kritik beslenme sağlar.Celergen bir ilaç değil, ABD ve gıda ilaç idaresi (FDA) tam uyumlu İsviçre halk sağlığı federal bürosu tarafından onaylanmış enterik kaplı bir gıda takviyesidir.Nasıl kullanılır:Bir kutuda 1 aylık kullanım için 30 kapsül bulunur. En iyi sonuç için kahvaltıdan 20 dakika önce 1 kapsül alınız.

 

Celergen, yıpranmayı ve hasarı önlemeyi…tamir etmeyi ve korumayı… yeniden yapılandırmayı ve rehabilite etmeyi … ve bunları yaşınızdan bağımsız olarak gerçekleştirmeyi amaçlayan güçlü ve çok boyutlu bir Hücresel Detox sistemidir.

 
Yeni Celergen – Yumuşak Jel Formunda Geliştirilmiş İsviçre Hücre Onarım Desteği
 

Yeni Celergen – Yumuşak Jel Formunda Geliştirilmiş İsviçre Hücre Onarım Desteği Enjekte ürünler kullanmanıza gerek kalmadan, Celergen şimdi size İsviçre Soğuk Proses DNA ekstraksiyon teknolojisi yoluyla üretilen yumaşak jel şeklindeki Hücre Onarımını sunmaktadır. Deniz Ürünleri DNA Hücre Ekstreleri yüksek gençleştirici, canlandırıcı ve anti-oksidan özellikleriyle bilinir ve sınırsız enerji, artan canlılık ve yaştan bağımsız kalıcı güzellik kazanmaya yol açar.

 

Celergen, klinik olarak kanıtlanmıştır ve Deniz DNA Hücre Ekstrelerinin temel unsurlarını etkili olarak kapsül haline getirmiştir. İsviçreli, Fransız ve Alman Ünlü Anti-Aging uzmanları, bilim adamları ve ilaç sektörü profesyonelleri tarafından araştırılıp geliştirilen Celergen yıpranmayı engellemeyi ve önlemeyi, tamir etmeyi ve korumayı, onararak yapılandırmayı ve rehabilite etmeyi ve bunları özellikle yaşınızdan bağımsız olarak gerçekleştirmeyi amaçlayan, güçlü ve çok boyutlu bir Hücre Onarım sistemidir.

 

Dünyadaki tek İsviçre Deniz Ürünleri Hücre Onarım Desteği
 

Celergen bir ilaç değil, ABD Gıda ve İlaç İdaresine tam uyumluluğu ile İsviçre Halk Sağlığı Federal Bürosu tarafından onaylanmış enterik kaplı bir gıda desteğidir.

 

Celergen’in felsefesi, insan vücudundaki yıpranan hücreleri onarmayı, hücreleri temizlemeyi hedefleyen Hücre Onarımının dönüşümsel gücünü kapsül haline getirmektir, böylece mevcut dokuların aktivitesi yeniden kazandırılır, yaşlı ve işlevsiz hücreler onarılır ve temizlenir. Celergen’in içerisindeki bileşenler, BIODNA CELLULAR MARINE KOMPLEKS, PEPTID E COLLAJEN VE HİDRO MN PEPTİD sahip olmayı arzu ettiğiniz o sıkı ve genç cildi restore etmeye yardımcı olmak için sinerjik olarak bir araya getirilmiştir.

 

 • Obezlik, artrit, kronik yorgunluk, astım, dejeneratif beyin hastalığı, osteoporoz, cinsel disfonksiyon,
 • iktidarsızlık ve diğer metabolik rahatsızlıklarla ilgili spesifik hücreleri uyarır.
 • Dayanıklılık ve enerji düzeyinde artış
 • Cinsel dürtü ve gücü artırır, dayanıklılık ve canlılık katar.
 • Cinsel tatmini artırır
 • Menopoz öncesi belirtileri azaltıp menopozu geciktirir.
 • Dikkat ve düşünme yeteneğini geliştirir
 • Kan dolaşımını geliştirir
 • Bedenin bağışıklık sistemini ve savunma mekanizmasını yeniden canlandırır.
 • Cildin parlaklığı ve ışıltısında gözle görülür artış
 • Cildin esnekliği, formu, yapısı ve genel görünümünde ciddi gelişmeler yapar.
 • Cildin maksimum oranda onarımını ve nemlenmesini sağlar.,
 • Metabolik hızı artır

İsviçre, sıkı sağlık ve kalite standartları ile tanınmıştır. Senelerden beri, biyoteknolojideki yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları İsviçre ürünlerini mükemmel kalite ve güvenilirlik kadranına da yerleştirmiştir. "İsviçre Yapımı” ürünler dünyadaki sağlık tüketicilerine güvence sembolü olarak hizmet vermektedir.

 

Celergen, İyi Üretim Uygulamaları, Avrupa sertifikasyon sistemleri ve Toplam Kalite Yönetimi gibi katı uluslar arası standartlara tam uyumlu, kapsamlı sertifikalandırılmış bir takviyedir. İyi Laboratuar Uygulamaları şartlarına göre Pessac, Fransa’da Avrupa’nın en büyük ve en sofistike Klinik Test Araştırma Merkezinde Bio-HC tarafından klinik olarak test edilmiştir. Bio-HC, doktor, eczacı, dermatolog, alerji uzmanı, biyokimya uzmanı ve bakteriyologları içeren profesyonellerden oluşmuştur.

 

Celergen bir ilaç değil, ABD Gıda ve İlaç İdaresine tam uyumluluğu ile İsviçre Halk Sağlığı Federal Bürosu tarafından onaylanmış enterik kaplı bir gıda desteğidir.

 

Celergen, titiz Farmasötik Derece Standartlarına göre hazırlanmıştır ve Gıda ve İlaç İdaresi tarafından denetlenen son teknolojiye sahip tesislerde üretilmiştir. Toksin, kirletici madde ve düşük dereceli bileşenlerden arındırıldığı garanti altına alınmıştır. Kalite ve moleküler bütünlüğü teminat altına alan bimoleküler uzmanlar tarafından kuralcı deniz ekstraksiyonu metodu ile yaratılmıştır. Bu bio-teknoloji ürünü kapsüller tamamıyla İsviçre’de araştırılmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir ve BIODNA CELLULAR MARINE COMPLEX insan vücudu için değerli olan biyolojik maddeleri koruyacak şekilde biyolojik olarak aktif kalır.

 

Celergen kapsüller mideden bozulmadan geçerek etken maddelerinin tam olarak emilime uğrayabileceği ince bağırsakta çözünür. Bu aktif peptitlerin yıkımını önler, böylece hücre onarım unsurlarının vücuda tam emilimine imkan verir.