Bingo Sıvı Bakım Çamaşır Deterjanı Renkli 4 lt
Bingo Sıvı Bakım Çamaşır Deterjanı Renkli 4 lt

Bingo Sıvı Bakım Çamaşır Deterjanı Renkli 4 lt (460921)

Marka : Bingo
Fiyat : ₺28,90
:

Bingo 4 lt Sıvı Bakım Renkli

Canlı renkleriyle göz kamaştıran giysilerinizin ışıltısını koruyan Bingo Sıvı Deterjan 4 lt her yıkamada aynı miktarda ürün kullanabilmek veya çamaşırın azlığına/ çokluğuna göre deterjanın miktarını ayarlayabilmek için ürün kapağını kullanabilirsiniz. Ölçekli çevir aç kapaklı ürün 67 yıkama boyunca kullanılabiliyor.


Rengarenk giysilerinizin orijinal renginin korunmasına ve renklerin birbirine karışmamasına yardımcı olan temizleyici bakım ürünü hemen her tür kumaşa sahip ürünleri kolayca temizliyor. Özel formülü sayesinde renk transferini ve renk solmasını önleyen ürün giysilerinizin ilk günkü canlılığını korumasına yardımcı oluyor.

Bir kapak dolusu renk sabitleyici ve leke çıkarıcı ürünü çamaşır makinenizin sıvı deterjan bölümüne koyup yıkamayı başlatabilirsiniz. Çamaşır makinenizde sıvı temizleyiciler için ayrı bir bölüm bulunmuyorsa makineniz su alırken toz ürünler için ayrılmış bölüme gerekli miktarda çamaşır bakım ürününü dökebilirsiniz.

Sıvı bakım ürünü farklı ve birbirine yakın renklerdeki pek çok giysi, aksesuar ve ev dekorasyon ürününüzü renklerinin karışması ve solması gibi sorunlardan korkmadan birlikte yıkayabilmenize olanak sağlıyor. Hemen her tarz kumaştan üretilmiş renkli eşyalarınızı temizleyici bakım ürününü kullanarak yıkayabilirsiniz.