Bebelac

Bebelac 2 Devam Sütü 900 Gr

  • 460718
  • TÜKENDİ
  • Ücretsiz Kargo
  • Kargo Ücreti 7,90 TL  

    150 TL Üzeri Kargo Ücretsiz!

57,90 TL
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü

Bebelac 2 Devam Sütü 900 Gr

 

SKT: 09.12.2019

Bebeklerin ve çocukların sağlığı açısından, verbaba.com'da satılan tüm mama ve gıda ürünlerinin son kullanım tarihlerini düzenli olarak kontrol edilmektedir. Bu ürünlerin son kullanma tarihlerine 2 ay (60 gün) kaldığında ürünler satışları durdurulmaktadır.
 
Anne sütü, bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını ilk 6 ay tek başına karşılayan en üstün beslenme şeklidir.
 
6. aydan sonra bebek ek gıdaya geçse bile temel besin 2 yaşına kadar anne sütüdür.
 
Bebeğinizi 6. aydan sonra da 2 yaşına kadar katı gıdalarla birlikle mümkün olduğunca anne sütü ile beslemeniz önerilir. Anne sütü yokluğunda ya da yetersizliğinde ise doktorunuza danışarak devam sütlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Bebelac 2 devam sütü, 6. aydan itibaren 9. ayın sonuna anne sütü yokluğunda ya da eksikliğinde, bebek beslenmesi için doktora danışılarak kullanılan devam sütüdür.
 
Bebelac 2 Devam Sütü’nü bebeğinizin temel besini olarak kullanabileceğiniz gibi kahvaltılarda ya da yoğurt ve muhallebi yapımında değerlendirebilir, sebze ve meyve pürelerine ekleyerek farklı lezzetler katabilirsiniz. Bebelac 2 Devam Sütü tarifleri için tıklayabilirsiniz.
 
250, 500 ve 900 gramlık paket seçenekleri bulunan Bebelac 2 Devam Sütü sayesinde bebeklerinizin öğünlerine lezzet katabilirsiniz.
 
Bebelac 2 Devam Sütü’nün hazırlanışı için aşağıdaki Devam Sütü Hazırlama Talimatı size yardımcı olacaktır. 9. ayın sonunda doktorunuzun önerisiyle Bebelac 3’e geçebilirsiniz.
 
Bebelac 2 prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.
 
* Bebeğiniz için en üstün besin, anne sütüdür. Anne sütü, zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyaçlarını tek başına karşılar. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı